Organizacja eventów w Warszawie

Organizacja eventów

w Warszawie

Organizacja eventów w Warszawie to jedna z naszych specjalizacji, a zarazem pasja, którą wykorzystujemy, aby pomóc Wam zorganizować wymarzone przyjęcie. Restauracja Akademia jest idealnym miejscem do celebrowania ważnych dla Was okoliczności i chwil, które pragniecie spędzić w gronie bliskich Wam osób. Nasza wiedza i spore doświadczenie w tym zakresie sprawi, że skroimy uroczystość na miarę Waszych potrzeb.

Wbrew pozorom organizacja eventów w Warszawie nie jest prostym przedsięwzięciem, dlatego wielu z Was decyduje się na kompleksowe i profesjonalne rozwiązania, które możemy Wam zaoferować. Każda impreza ma zupełnie inny charakter, dlatego  nasza obsługa zadba o odpowiednią atmosferę podczas eventu. Jesteśmy elastyczni i otwarci na Wasze sugestie. Każdą imprezę przygotowujemy w oparciu o Wasze oczekiwania.

Jesteśmy w stanie pomieścić w naszej restauracji 60 osób, więc jeśli zależy Wam na profesjonalnie przygotowanym przyjęciu, miłej atmosferze i potrawach przyrządzonych przez kucharzy posiadających olbrzymie umiejętności i serce do gotowania, to wybierzcie Akademię. Organizacja eventów nie ma przed nami żadnych tajemnic. Jesteśmy kreatywni i pomożemy Wam uczynić Wasz dzień wyjątkowym. Wspólnie opracujemy specjalne menu, aby zadowolić Was i Waszych gości.

organizacja eventów w Warszawie; gdzie urządzić event w Warszawie; restauracja na przyjęcia Warszawa; eventy Warszawa; restauracja na event Warszawa; restauracja Akademia

Organizacja eventów w Warszawie to nasza specjalność, pomożemy Wam przygotować:

Imprezy firmowe – po imprezie firmowej lub integracyjnej zorganizowanej w Restauracji Akademia, każdy szef zaskarbi sobie przychylność swoich pracowników. Nic tak nie integruje, jak smaczne jedzenie z domieszką wyjątkowych trunków oraz czas spędzony w fantastycznej atmosferze.

Imprezy rodzinne –  okoliczności do celebrowania jest naprawdę wiele. Pomożemy Wam zorganizować zarówno ważne dla Was rocznice, przyjęcia urodzinowe, czy imieninowe. W Akademii pomożemy w przygotowaniu całej oprawy przyjęcia – począwszy od indywidualnie przygotowanego menu, a kończąc na odpowiednim ustawieniu stolików czy pomocy w wystroju sali. Jesteśmy także w stanie przygotować przyjęcie urodzinowe dla dzieci. Ważne momenty w życiu warto świętować w wyjątkowym miejscu.

Konferencje – szukacie miejsca, w którym moglibyście zorganizować profesjonalne szkolenie, konferencje, warsztaty czy prezentacje? W Akademii jest to jak najbardziej możliwe. Przygotujemy catering, wedle Waszych potrzeb i oczekiwań, gwarantujemy także elegancką atmosferę oraz profesjonalną obsługę wydarzenia. W kwestii organizacji sprzętu technicznego zapraszamy do indywidualnego kontaktu.

Wesela – pragniecie wyprawić kameralne wesele w gronie najbliższych? Ten wyjątkowy dzień wymaga szczególnej oprawy, niezapomnianej atmosfery, a także najwyższej jakości potraw. Przyjęcia weselne w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny zyskują na popularności. Akademia jest miejscem, które idealnie pasuje do charakteru tego typu wydarzenia. Zapewniamy, że zrobimy wszystko, abyście zapamiętali ten dzień do końca życia.

Chrzty i komunie – przygotujemy uroczysty obiad lub przyjęcie z okazji chrztu najmłodszych członków rodziny, a także komunii. Decydując się na profesjonalną obsługę zaoszczędzisz sporo czasu i energii, które musiałbyś poświęcić na jego samodzielną organizację. Organizacja tego rodzaju wydarzenia pochłania niezwykle dużo czasu i energii, przyjęcie dla rodziny jest tylko jednym z elementów, o którym trzeba pamiętać. Warto jest wtedy zaufać profesjonalistom, którzy zajmą się przygotowaniem  przyjęcia

Decydując się na ofertę Akademii możecie liczyć na naszą kreatywność, profesjonalizm i kompleksowość. Ceny ustalamy indywidualnie w zależności od charakteru imprezy, ilości osób i wybranego menu. Z Akademią organizacja eventów w Warszawie stanie się prosta i przyjemna.

Po więcej informacji przy organizacji spotkania powyżej 8 osób zapraszamy do kontaktu:

e-mail: event@restauracjaakademia.pl

Zaufali nam:

 

This post is also available in: en