O Akademii

Restauracja

Akademia

Powstanie

Akademii

Jeśli nie wiesz gdzie dobrze zjeść w Warszawie, Akademia jest miejscem dla Ciebie. Restauracja Akademia stworzona została z pasji i zamiłowania do tradycji. Pomysł powołania jej do życia zrodził się w głowach kilku gastronomicznych entuzjastów, którzy długo poszukiwali właściwej formuły, swojego projektu. Od samego początku oczywiste było dla nich tylko jedno – bez właściwego zespołu żaden projekt nie ma szans na powodzenie… Swoją ideą zarazili znakomitego Szefa Kuchni, doskonałych barmanów i kelnerów, którym profesjonalizm nie jest obcy. Dbając o szczegół, zaprosili do współpracy niezwykłych grafików – Andrzeja Pągowskiego oraz Tomasza Tomaszewskiego, których prace można podziwiać we wnętrzu Akademii. Zespół, którym chwali się restauracja to połączenie niezwykle uzdolnionych kucharzy, doświadczonej obsługi kelnerskiej, specjalistów od cateringu oraz wszystkich tych, bez których restauracja nie mogłaby istnieć. Jeśli nie wiesz, gdzie dobrze zjeść w Warszawie, zapraszamy do Akademii!

Poznaj nasz zespół

Gdzie dobrze zjeść w Warszawie?, Restauracja Akademia, nasz zespół, najlepsza restauracja w Warszawie

Szef Kuchni

Krzysztof Kowalski

Szkolił się we Francji, a doświadczenie zdobywał w najlepszych restauracjach w naszym kraju. Tradycyjną, polską kuchnię akcentuje europejskim smakiem i nie boi się wyzwań – eksperymentuje, zaskakująco łączy i odkrywa nieznane…

Nasz szef kuchni – Krzysztof Kowalski, to kucharz zbudowany z pasji, talentu i miłości do gotowania. Doceniony przez Kancelarię Prezydenta, wzniósł się na wyżyny kulinarnego kunsztu, którym dzieli się z Państwem w naszej restauracji. Zachwyca bogactwem smaków, dba o szczegóły i zachęca do odkrycia na nowo tego, co od dawna bardzo dobrze znamy. Pomimo swojego doświadczenia, nadal poszukuje nowych inspiracji. Regularnie uczestniczy w szkoleniach, stażach i pokazach kulinarnych. Sukcesywnie dzieli się wiedzą z zespołem swoich kucharzy i uczy, że finezja w gotowaniu musi iść w parze ze smakiem. Wiecie już, gdzie dobrze zjeść w Warszawie?

Gdzie dobrze zjeść w Warszawie?

Jeśli szukasz miejsca wyjątkowego, gdzie zjesz wyśmienity tradycyjny obiad, poznasz polskie smaki  i spędzisz niezapomniany czas w gronie bliskich – Akademia jest tym, czego szukasz. Codziennie cała nasza ekipa dokłada starań, aby każdy Gość wychodził z naszej restauracji zadowolony i usatysfakcjonowany. Zależy nam na tym, aby wizyta w Akademii była czymś więcej niż tylko posiłkiem, aby stała się doświadczeniem pamiętanym przez długi czas. Wiemy, że każdy element ma znaczenie, od eleganckiego wystroju po nienaganną obsługę oraz oczywiście pyszne jedzenie. Gdzie dobrze zjeść w Warszawie – to pytanie zadawane zarówno przez mieszkańców stolicy jak i osoby odwiedzające nasze miasto. Znalezienie restauracji, która spełni wszystkie oczekiwania nie jest proste, zwłaszcza przy ogromnej ilości różnego typu lokali gastronomicznych. Dlaczego Akademia wyróżnia się na tle innych? Śledzimy trendy, jesteśmy z nimi na bieżąco, ale nie gonimy  ślepo za tymczasowymi modami kulinarnymi. Łączymy klasykę i tradycję z nowoczesnością tak, aby efekt był zachwycający – i oczywiście pyszny!

This post is also available in: en

Media o nas

Media

o Akademii

Akademia

w prasie

restauracja Akademia, najlepsza restauracja w Warszawie  Nasze Miasto Warszawa, gdzie dobrze zjeść w Warszawie, restauracja Akademia  Businesswomen&Life, gdzie dobrze zjeść w Warszawie, restauracja Akademia

Akademia

w Internecie

  • Activist – Pierwsza w Warszawie beczka Jack Daniels Single Barrel czytaj
  • Forbes – Jack Daniel’s Single Barrel Tennessee przyjechał do Akademii czytaj
  • F5 – 5 restauracji w Warszawie, do których możesz zabrać rodziców i nie będzie obciachu czytaj
  • ALEMEKSYK – Restauracja Akademia z dedykowaną beczką Jack Daniel’s Single Barrel czytaj
  • Poradnik Restauratora – Prosto z destylarni w Lynchburgu, ze specjalną dedykacją dla Restauracji Akademia czytaj
  • KUKBUK – Gdzie jadają polscy celebryci czytaj
  • Saladbook – Gdzie zjeść w Warszawie? czytaj
  • Warszawa Nasze Miasto – Sałatka jarzynowa, kiełbasa i jajka w majonezie. Niecodzienna uczta w Akademii czytaj
  • Haveabite – Zabierz mamę do restauracji! 5 gastro miejsc na dzień matki czytaj

This post is also available in: en