Pasja
i oryginalny smak

Będąc lub mieszkając w stolicy, zastanawiamy się często „gdzie można dobrze zjeść” liczy na to, że restauracja w Warszawie będzie miała to „coś”. To „coś” co przykuje naszą uwagę już od samego początku i sprawi, że wchodząc do środka, będziemy chcieli zostać i skosztować podawanych potraw. Taka właśnie jest Akademia – najlepsza restauracja w Warszawie z najsmaczniejszymi i najciekawszymi daniami na Mokotowie.

Akademia jest często określana jako najlepsza restauracja w Warszawie. Jest to miejsce, które powstało z pasji i miłości do gotowania. Podawane w niej dania są połączeniem tradycji z dzisiejszymi smakami. Menu jest bardzo bogate, począwszy od przystawek, a kończąc na deserach. Jako że podawane przez nas dania są zawsze ze świeżych składników najwyższej jakości, to w karcie dań można również wybrać potrawy sezonowe. Oznacza to, że dania te zawierają składniki, które są charakterystyczne i dostępne w danej porze roku.

O jakości podawanych dań dla naszych klientów czuwa fantastyczny szef kuchni. Nie jest nam obca kuchnia europejska i nie boimy się łączyć ze sobą różnych smaków i odkrywać to, co przez innych jeszcze kulinarnie niezgłębione. Nasi kucharze, z szefem kuchni na czele, odważnie komponują i eksperymentują, inspirują się naturą, a tradycyjnym przepisom nadają nowy sznyt. Cały nasz personel to wykwalifikowana i doświadczona kadra utalentowanych i z pasją kucharzy, sympatycznych barmanów, specjalistów od cateringu i menadżerów. Wszyscy jak jedna rodzina dbają o jakość potraw i wizerunek restauracji.

Dlaczego Akademia
TO NAJLEPSZA RESTAURACJA W WARSZAWIE?

W Akademii smak liczy się przede wszystkim. Ważna dla nas jest opinia gości i to, jak czują się w naszym lokalu. Najlepsza restauracja w Warszawie niezależnie od pory roku, dnia czy godziny, zawsze stawia na stołach swoich klientów potrawy, które przyrządzane są ze świeżych składników i przypraw. Uważamy, że mrożonki tylko psują smak naszym znakomitym potrawom, więc ich nie stosujemy. Atmosfera, która panuje w naszej restauracji, jest równie ważna. Pragnęlibyśmy, aby klient, wchodząc i spędzając pewien czas w tym miejscu, mógł powiedzieć „czułem się tu dobrze”, „podoba mi się tu, z pewnością wrócę”, albo „to jest najlepsza restauracja w Warszawie” już nie patrząc na dania, bo to wiemy, że będzie Wam smakowało.

Niejednokrotnie przekonaliśmy się, że smak potraw, domowa, przyjazna atmosfera lokalu z ciekawym wystrojem to nie wszystko. Ludzie czekają na miłą odmianę zwykłego posiłku, rodzice marzą, aby zjeść obiad, nie martwiąc się o swoje pociechy, które by się tylko bawiły w każdym miejscu, wiemy, jak ważne są dla Was święta i polskie okazje idealnie nadające się do celebrowania uroczystości. Akademia wychodzi naprzeciw swoim gościom, organizując ciekawe wydarzenia jak np. dzień matki, dzień ojca, piątkową akademię wódki, czy obecnie rodzinne weekendy. Jest to prawdopodobnie najlepsza restauracja w Warszawie na wszelkie spotkania czy uroczystości rodzinne, spotkania biznesowe oraz romantyczne randki.

Catering
to nie tylko dowóz

Najlepsza restauracja w Warszawie to nie tylko jedzenie na miejscu. Akademia ma na celu zadowolić każdego klienta, również w przypadku specjalnych uroczystości, które odbywają się poza naszą restauracją. Catering to dania z naszego menu przyrządzone dowożone na terenie całej Warszawy i okolic. Dania naszego szefa kuchni znane są w całej stolicy i mają grono swoich wielbicieli. Jak już wspomnieliśmy, catering to nie tylko jedzenie „na dowóz”, ale to również nasz czas i rady dla Was, jak fajnie i smacznie przygotować przyjęcie na specjalną okazję. Pomagamy i organizujemy przepyszne jedzenie na imprezy okoliczne, firmowe i rodzinne. Dbamy o komfort i wygodę naszych klientów i gości w każdej sytuacji.

Akademia
to niezwykłe miejsce

Akademia to najlepsza restauracja w Warszawie nie tylko w stylu rodzinnym i partnerskim. Ten lokal odwiedza wiele różnych gwiazd show-biznesu, pracujących w największych magazynach modowych i kulinarnych. Akademia zawsze jest pełna gości, co świadczy o dobrym smaku podawanych potraw i wyśmienitej atmosferze. U nas poczujesz się jak gwiazda!

Przyjdź i zapoznaj się z naszym niezwykłym menu, w którym znajdziesz tradycyjną polską kuchnię, ciekawe i niespotykane połączenie smaków oraz potrawy ze składnikami sezonowymi. Niejednokrotnie nasz kucharz był chwalony przez gości za wspaniałe pomysły, które znalazły się w karcie dań.

Niezwykła atmosfera i doborowy smak – nie znajdziesz tego nigdzie indziej!