Poznajcie
nasz zespół!

Restauracja Akademia to nie tylko miejsce, to przede wszystkim ludzie, którzy je tworzą. To, że Akademia jest tak fantastycznym miejscem jest przede wszystkim zasługą naszych fantastycznych pracowników, którzy każdego dnia wkładają swoje serce i ciężką pracę, aby każdy nasz Gość wyszedł z Akademii zadowolony i najedzony, a także aby chętnie do nas wracał. Bez tak fantastycznej ekipy nie byłoby Akademii!

Andrzej Sternicki
GŁÓWNY MANAGER

W branży gastronomicznej spędził połowę swojego życia. Akademię traktuje jak swoje trzecie dziecko. Ma oko na wszystko i wszystkich. Prywatnie tata dwójki uroczych dziewczynek, które okręcają go sobie wokół palca 😉

Michał Zygmunt
SZEF KUCHNI

Kucharz z zamiłowania i wykształcenia. Ukończył szkołę gastronomiczną w Zamościu, skąd pochodzi. Po przeprowadzce do Warszawy szlifował swoje umiejętności u najlepszych. Z naszą restauracją związany od ponad 6 lat. Karierę w Akademii rozpoczął od stanowiska kucharz – odpowiadał za przygotowywanie mięs i ryb. Później awansował na zastępcę szefa kuchni, by w maju 2021 przejąć nad nią stery. Jego ulubioną kuchnią jest kuchnia polska, ale nie zamyka się na inne smaki. Jest wielkim fanem mięsa, aczkolwiek coraz bardziej przekonuje się do kuchni wegetariańskiej. Prywatnie Michał to szczęśliwy mąż i ojciec, fan skuterów wodnych i quadów.