Już jutro, 20 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Szefa Kuchni. To doskonała okazja, aby przedstawić Państwu Szefa Kuchni Restauracja Akademia, Patryka Paszke, który stoi na czele naszej kilkunastoosobowej załogi. Każdego dnia dba o to, aby nasi Goście opuszczali progi Akademii, nasyceni i w pełni usatysfakcjonowani.

Kucharz to jeden z niewielu zawodów, których nie będzie w stanie zastąpić sztuczna inteligencja. Dobry kucharz musi mieć przede wszystkim fantastyczny smak, który pozwala mu kreować niepowtarzalne kompozycje smakowe. Nic zatem dziwnego, że od kilku lat popularność tej profesji rośnie.

W Akademii mamy to szczęście, że pracuje z nami fantastyczny, utalentowany Szef Kuchni – Patryk Paszke. Serdecznie zapraszamy do przeczytania wywiadu na naszym blogu:

wywiad z Szefem Kuchni Restauracji Akademia, Patrykiem Paszke.

Ten wyjątkowy dzień jest okazją, żeby złożyć najlepsze życzenia nie tylko Szefom Kuchni, ale i wszystkim kucharzom, którzy dbają o nasze podniebienia. Z okazji tego, jakże ważnego dla nas, święta nasi kucharze na czele z Szefem Kuchni przygotowali dla Was specjalną niespodziankę – do każdego dania głównego otrzymacie darmowy deser!

Zapraszamy!