Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Restauracja Akademia znalazła się w prestiżowym gronie najciekawszych miejsc i inicjatyw na kulinarnej mapie Warszawy. Uroczysta premiera albumu „Kulinarna Warszawa 2018„, wydanego na zlecenie Miasta Stołecznego Warszawa, odbyła się 25 maja. W spotkaniu, oprócz wyróżnionych restauratorów wzięli udział między innymi Michał Olszewski, Wiceprezydent Warszawy. Byliśmy i my, i jesteśmy bardzo dumni!

Dziękujemy za niezwykłe wyróżnienie, które motywuje nas do dalszej pracy i doskonalenia się. W pierwszej kolejności dziękujemy oczywiście naszym wspaniałym Gościom, bez których nie osiągnęlibyśmy tego sukcesu!

[hr]

Album „Kulinarna Warszawa 2018” powstał na zlecenie Miasta Stołecznego Warszawa i  prezentuje on najciekawsze miejsca i zjawiska na kulinarnej mapie Warszawy. Restauracja Akademia została w tym roku doceniona i znalazła się wśród tych wyróżnionych miejsc.

Album jest eleganckim wydawnictwem, z którego korzystać będzie Miasto Warszawa – będzie on wręczany gościom specjalnym, dodawany do materiałów promocyjnych na imprezach targowych, w których Warszawa bierze udział oraz umieszczany w najlepszych hotelach. Wydawcą jest Biuro Marketingu Miasta we współpracy z Warszawską Organizacją Turystyczną. Album nie będzie na sprzedaż, jednak już od czerwca będzie dostępny w formie elektronicznej.

[row cols_nr=”4″][col size=”3″]

[/col][col size=”3″]

[/col][col size=”3″]

[/col][col size=”3″]

[/col][/row]