Wielkanocne Spotkania

Wielkanocne Spotkania

Wielkanoc Firmowa

w Akademii

Święta Wielkanocne to czas otuchy, nadziei oraz wzajemnej życzliwości i spotkań nie tylko w gronie rodziny i bliskich, ale to również czas spotkań biznesowych. Mając to wszystko na uwadze wychodzimy Państwu naprzeciw z propozycją świątecznego spotkania w naszej restauracji.
Nasza oferta to doskonała propozycja na Wielkanocny Brunch, Wielkanocny Lunch, czy też wieczorne spotkanie „przy jajeczku”.

FIRMOWE JAJECZKO

Wielkanoc w Restauracji Akademia w Warszawie

Wielkanocne spotkania firmowe to idealna okazja do lepszego poznania zespołu, sposób na miłe spędzenie czasu.
Firmowe „Jajeczko” to również dobry moment do życzeń Wielkanocnych, integracji i wzmocnienia relacji w zespole.
Chcielibyśmy zachęcić Państwa do organizacji spotkania wielkanocnego w Restauracji Akademia, przy specjalnie wybranych potrawach z Menu Wielkanocnego, przygotowanych przez naszego Szefa Kuchni Michała Zygmunta, oraz w świątecznej atmosferze naszej restauracji.
Wyjątkowe miejsce na firmowe jajeczko – Restauracja Akademia
Restauracja Akademia jest wręcz stworzona do spędzenia miłych, przedświątecznych chwil w gronie współpracowników. Miejsce idealne na firmowe spotkanie, które na długo pozostanie w pamięci. Pomożemy w stworzeniu świątecznej atmosfery, zajmiemy się pełną obsługą, a przede wszystkim dostosujemy ofertę do Państwa indywidualnych preferencji.

Jesteśmy w stanie przygotować Wielkanocne Spotkanie dla 80 osób przy stołach, lub 150 osób jeśli zdecydują się Państwo na tzw. „standing party”.

PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE W GRONIE PRZYJACIÓŁ I BLISKICH

Przedświąteczne spotkanie w gronie najbliższych? Bardzo dobry pomysł! W Akademii poczujecie się jak w domu. Zadbamy o każdy szczegół. Zorganizujemy przyjęcia świąteczne w naszej restauracji, ale też proponujemy bogaty wybór dań wielkanocnych,mięs pieczonych, pasztetów, sałatek w formie Wielkanocnego Cateringu.

W sprawie organizacji przedświątecznego spotkania i poznania szczegółów prosimy o kontakt pod adresem: event@restauracjaakademia.pl