W weekendy zapraszamy całymi Rodzinami – na dzieci czeka Pani animatorka i kącik z zabawkami w godzinach 13:00-18:00

Gdzie najlepiej się wybrać na rodzinny obiad w Warszawie? Oczywiście do Akademii! U nas dzieci są zawsze mile widziane i mogą się swobodnie pobawić w kąciku z zabawkami, a w weekendy spędzić czas z naszymi animatorkami.

Weekendowy kącik dziecięcy:
W niedzielę: nasze cudowne opiekunki zajmą się Waszymi dziećmi w godzinach 13:00-18:00
Dodatkowo, w niedzielę – zajęcia plastyczne dla najmłodszych!

Plan zajęć na listopad 2023
5.11 – Zwierzątka z rolek papieru toaletowego
12.11 – Wycinankowa abstrakcja geometryczna
19.11 – Rzeźba w masie solnej
26.11 – Wydrapywani w pastelach olejnych

***
Małe dzieci, mały problem, jak mawiała babcia. Duże dzieci… zero problemu, przynajmniej jeśli chodzi o wizytę w Restauracji Akademia.

Bo gdzie najlepiej wybrać się na rodzinny obiad w Warszawie? Oczywiście do Akademii. To miejsce przyjazne dzieciakom i dbające o to, żeby i dzieci i dorośli (również ci, siedzący obok) czuli się podczas posiłku komfortowo.

DAJCIE ZNAĆ, ŻE PRZYCHODZICIE Z MALUCHEM

Dzięki temu przygotujemy dla Was odpowiednie miejsce do siedzenia (może bardziej przestronniejszej i bardziej zacisznej części sali), będziecie też mieć pewność że na pociechę czekać będzie specjalne krzesełko do jedzenia. W naszej restauracji czeka na Was kącik malucha, a w weekendy pieczę nad nim sprawuje animatorka.

DLA DZIECKA – JEDZENIE NA już!

Cierpliwość, to domena dorosłych. Tzw. ‘młodsza młodzież’ musi mieć coś na już! Zamówcie więc coś drobnego dla pociechy jak tylko usiądziecie przy stole. Ważne, żeby maluch nie czekał na swoje danie zbyt długo.

NIE BÓJCIE SIĘ, PRÓBUJCIE!

Stwierdzenie, że dziecko w restauracji powinno jeść wyłącznie tzw. bezpieczne rzeczy (czyli te same, które spożywa w domu), to mit. Nowe smaki i tekstury, to wielcy przyjaciele rodziców z maluchem w restauracji! Restauracja Akademia ma menu specjalnie dla małych gości.

BRUDNE DZIECKO, TO SZCZĘŚLIWE DZIECKO

Dziecko (szczególnie to mniejsze) je całym sobą. Bo jedzenie, to nie tylko smak, to też tekstura. Mały odkrywca chętniej zatopi ząbki (jeśli je już ma) w kawałku mięska wziętym do buzi rączką, niż podanym przez mamę i stwierdzi, że gotowany buraczek nadaje się nie tylko do jedzenia, ale też do malowania po serwetce czy farbowania śliniaczka! W Akademii mamy duży dystans do tego, co robią dzieci.

zaopiekujemy się waszymi dziećmi

Cierpliwość dziecka rośnie wprost proporcjonalnie do jego wzrostu (przeważnie). Maluch siedząc zbyt długo w jednym miejscu zaczyna się szybko nudzić, trzeba więc dostarczyć mu trochę atrakcji tak, żeby nie dał wyrazu swojemu zniecierpliwieniu.

U nas dzieci są zawsze mile widziane i mogą się swobodnie pobawić w kąciku z zabawkami, a w weekendy spędzić czas z naszymi animatorkami.

W wyjściu z dzieckiem do restauracji chodzi o bycie razem, chłonięcie atmosfery i naukę bycia wśród ludzi. Dlatego nie zabierajmy dziecku tej przyjemności – bądźmy z nim i dla niego, cieszmy się każdą wspólną chwilą. Celebrujmy!

Planujesz nas odwiedzić z dzieckiem? Daj znać!
Zarezerwujemy dla Ciebie odpowiedni stolik.

Telefon kontaktowy: 784 902 902

e-mail: info@restauracjaakademia.pl

Możesz również zarezerwować stolik korzystając z systemu rezerwacji The Fork

Być może te kilka podpowiedzi sprawi, że odważycie się chodzić mniej uczęszczanymi ścieżkami życia i zamiast rezygnować z przyjemności wspólnego odkrywania z dzieckiem otaczającego świata, spróbujecie wspólnie podbić nieznane lądy i odkryć na nich nowe nieodkryte jeszcze przez Was (wszystkich!) kierunki i smaki <3 .