Dzień Babci i Dziadka w Restauracji Akademia!

Z okazji Dnia Babci i Dziadka, w dniach 21 – 22 stycznia, Restauracja Akademia serwować będzie specjalne danie weekendowe – tradycyjne gołąbki z puree ziemniaczanym i sosem pomidorowym. Zachęcamy do uczczenia tego święta wszystkie Babcie i Dziadków wraz z wnuczkami i ich rodzicami. Rodzinny, wielopokoleniowy obiad i wspólne spędzenie czasu mogą stać się wspaniałym pomysłem na prezent.

Bez babci i dziadka nie ma szczęśliwego i beztroskiego dzieciństwa, wiedzą o tym wszyscy. Chwile, które z nimi spędzamy jako dzieci na zawsze pozostają w pamięci, nie tylko konkretne wydarzenia, ale i smaki. Bo babcie zawsze miały dla nas coś pysznego do zjedzenia.
Racuchy z jabłkiem, tradycyjny kotlet mielony z puree ziemniaczanym i zasmażanymi buraczkami czy de Volaille z purée ziemniaczanym i marchewką z groszkiem to hity naszego dzieciństwa. Te oraz wiele innych dań, będzie można znaleźć w menu Restauracji Akademia.

Ponadto, w dniach 21 – 22 stycznia, babcie i dziadkowie mogą liczyć na słodki upominek od Restauracji.
W-zka – klasyczny, pyszny deser do każdego zamówienia dla wszystkich babć i dziadków. Nasz deser zachwyci smakiem, ale i wyglądem.

 – Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby sprawić niespodziankę swoim dziadkom. Nie od dziś wiadomo, że dla babci i dziadka najlepszym prezentem jest czas spędzany z wnukami, dlatego proponujemy wspólny obiad w naszej restauracji – podpowiada Andrzej Sternicki, Główny Manager Akademii.

Restauracja Akademia to miejsce wymarzone dla rodzin z dziećmi. W każdy weekend, w godzinach 12-18, oprócz specjalnego menu, zapewniamy warsztaty tematyczne pod profesjonalną opiekę wykwalifikowanych animatorów z doświadczeniem pedagogicznym.

Rodzinne popołudnie w Restauracji Akademia, rozmowy przy stole i powrót do smaków dzieciństwa mogą stać się wspaniałą niespodzianką dla całej Rodziny. Nie przegap tej szansy!

Menu weekendowe inspirowane smakami dzieciństwa

Zachęcamy do rezerwacji stolików:

[icon type=”rectangle” size=”medium” class=”icon-flip-horizontal” name=”e-mobile”] Telefon kontaktowy: +48 784 902 902

[icon type=”rectangle” size=”medium” class=”icon-flip-horizontal” name=”e-mail”] e-mail: info@restauracjaakademia.pl

Możesz również zarezerwować stolik korzystając z systemu rezerwacji The Fork