Lunch w Warszawie

Lunch w Warszawie

Restauracja Akademia zaprasza!

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i zapytaniom naszych Gości przygotowaliśmy dla was specjalną ofertę lunchową! Oferujemy Wam najlepszy lunch w Warszawie, w jednej z najlepszych restauracji z polską kuchnią. Jeśli szukasz sprawdzonego miejsca, gdzie spędzisz przerwę w pracy i zjesz pyszny, świeży posiłek w atrakcyjnej cenie – Akademia jest idealnym rozwiązaniem. W Warszawie istnieją dziesiątki miejsc i lokali, gdzie można zjeść dobry lunch, czasami może być ciężko wybrać jedno, w którym zjemy dobry lunch. Warto wybrać sprawdzone miejsce, gdzie serwuje się kuchnię sezonową, używa świeżych produktów najwyższej jakości i dba o każdy szczegół serwowanych dań. Taka właśnie jest Akademia. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym menu i oczywiście zapraszamy na lunch do Akademii!

Najlepszy lunch w Warszawie 

W Akademii na lunch zapraszamy od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:00 – 16:00.

Każdego dnia obowiązuje inne menu lunchowe, w którym zawsze znajdziecie trzy pozycje – zupę lub przystawkę, danie główne oraz deser. Na specjalne życzenie przygotujemy również posiłek wegetariański. Menu będzie sukcesywnie zmieniane.

Koszt lunchu wynosi 39 zł.


Menu na lipiec:


Restauracja Akademia to jedna z najlepszych warszawskich restauracji, ciesząca się dużym uznaniem. Dogodna lokalizacja, świetne jedzenie oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że jest to również jedno z najlepszych miejsc na pyszny lunch w Warszawie. Serdecznie zapraszamy, w porze lunchowej i nie tylko!