Wielkanocna oferta na wynos w Akademii!


Wielkanocna oferta na wynos w Akademii!

Wielkanocna oferta na wynos w Restauracji Akademia!

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom Akademia przygotowała dla Was specjalną ofertę wielkanocną na wynos! Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie mają wystarczająco czasu lub energii na przygotowanie dań świątecznych, ale pragną cieszyć się smakiem wielkanocnych potraw w rodzinnym gronie.

Dla wszystkich tych, którzy nie mają czasu bądź siły, aby spędzić długie godziny na przygotowywaniu wielkanocnych dań, lecz chcą spędzić Wielkanoc w gronie najbliższych i cieszyć się smakiem wyśmienitych potraw świątecznych przygotowaliśmy specjalną WIELKANOCNĄ OFERTĘ NA WYNOS. Znajdziecie w niej zarówno tradycyjne wielkanocne dania kuchni polskiej, jak i bardziej nowoczesne propozycje. W ofercie znajdują się zarówno przystawki, jak i zupy, dania główne, desery, a nawet pieczywo. Nasza wielkanocna oferta na wynos została stworzona z myślą o wszystkich, którzy potrzebują pomocy w świątecznych przygotowaniach.

Termin składania zamówień: do 25.03.2018 r.
Termin odbioru zamówionych potraw: 31.03.2018 r., do godziny 12:00
Zamówienia prosimy wysyłać na adres: info@restauracjaakademia.pl, lub przez formularz kontaktowy na dole strony.

W zamówieniu prosimy o podanie wybranych przez Państwa pozycji oraz ilość porcji. Po otrzymaniu wiadomości z zamówieniem, dostaną od nas Państwo wiadomość zwrotną z potwierdzeniem przyjęcia, a także podsumowaniem kosztów.

Wielkanocna oferta na wynos - Restauracja Akademia

WIELKANOCNA OFERTA NA WYNOS
FORMULARZ DO SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ: