Inny wymiar smaku

Inny wymiar smaku

Pasja i oryginalny smak

 

Będąc lub mieszkając w stolicy, zastanawiamy się często „gdzie można dobrze zjeść” liczy na to, że restauracja w Warszawie będzie miała to „coś”. To „coś” co przykuje naszą uwagę już od samego początku i sprawi, że wchodząc do środka, będziemy chcieli zostać i skosztować podawanych potraw. Taka właśnie jest Akademia – restauracja w Warszawie z najsmaczniejszymi i najciekawszymi daniami na Mokotowie.

 

Akademia to restauracja w Warszawie, która powstała z pasji i miłości do gotowania. Podawane w niej dania są połączeniem tradycji z dzisiejszymi smakami. Menu jest bardzo bogate, począwszy od przystawek, a kończąc na deserach. Jako że podawane przez nas dania są zawsze ze świeżych składników najwyższej jakości, to w karcie dań można również wybrać potrawy sezonowe. Oznacza to, że dania te zawierają składniki, które są charakterystyczne i dostępne w danej porze roku.

O jakości podawanych dań dla naszych klientów czuwa wspaniały szef kuchni – Justyna Ławrynowicz. Swoje doświadczenie zdobywała między innymi w Wielkiej Brytanii. Kuchnia europejska nie jest jej obca i nie boi się łączyć ze sobą różne smaki i odkrywać to, co przez innych jeszcze kulinarnie niezgłębione. Odważnie komponuje i eksperymentuje, inspiruje się naturą, a tradycyjnym przepisom nadaje nowy sznyt. Cały nasz personel to wykwalifikowana i doświadczona kadra utalentowanych i z pasją kucharzy, sympatycznych barmanów, specjalistów od cateringu i menadżerów. Wszyscy jak jedna rodzina dbają o jakość potraw i wizerunek restauracji.

 

Restauracja w Warszawie

Dlaczego Akademia?

 

Czym wyróżnia się akademia na tle innych restauracji?

 

W naszej restauracji Akademia smak liczy się przede wszystkim. Ważna dla nas jest opinia gości i to, jak czują się w naszym lokalu. Restauracja w Warszawie niezależnie od pory roku, dnia czy godziny, zawsze stawia na stołach swoich klientów potrawy, które przyrządzane są ze świeżych składników i przypraw. Uważamy, że mrożonki tylko psują smak naszym znakomitym potrawom, więc ich nie stosujemy. Atmosfera, która panuje w naszej restauracji, jest równie ważna. Pragnęlibyśmy, aby klient, wchodząc i spędzając pewien czas w tym miejscu, mógł powiedzieć „czułem się tu dobrze”, „podoba mi się tu, z pewnością wrócę”, albo „ta restauracja w Warszawie jest najlepsza” już nie patrząc na dania, bo to wiemy, że będzie Wam smakowało.

Niejednokrotnie przekonaliśmy się, że smak potraw, domowa, przyjazna atmosfera lokalu z ciekawym wystrojem to nie wszystko. Ludzie czekają na miłą odmianę zwykłego posiłku, rodzice marzą, aby zjeść obiad, nie martwiąc się o swoje pociechy, które by się tylko bawiły w każdym miejscu, wiemy, jak ważne są dla Was święta i polskie okazje idealnie nadające się do celebrowania uroczystości. Restauracja w Warszawie Akademia wychodzi naprzeciw swoim gościom, organizując ciekawe wydarzenia jak np. dzień matki, dzień ojca, piątkową akademię wódki, czy obecnie rodzinne weekendy.

Catering to nie tylko dowóz

 

 

Restauracja w Warszawie to nie tylko jedzenie na miejscu. Akademia ma na celu zadowolić każdego klienta, również w przypadku specjalnych uroczystości, które odbywają się poza naszą restauracją. Catering to dania z naszego menu przyrządzone dowożone na terenie całej Warszawy i okolic. Dania naszego szefa kuchni Patryka Paszke znane są w całej stolicy i mają grono swoich wielbicieli. Jak już wspomnieliśmy, catering to nie tylko jedzenie „na dowóz”, ale to również nasz czas i rady dla Was, jak fajnie i smacznie przygotować przyjęcie na specjalną okazję. Pomagamy i organizujemy przepyszne jedzenie na imprezy okoliczne, firmowe i rodzinne. Dbamy o komfort i wygodę naszych klientów i gości w każdej sytuacji.

 

Akademia to niezwykłe miejsce

 

Akademia to restauracja w Warszawie nie tylko w stylu rodzinnym i partnerskim. Ten lokal odwiedza wiele różnych gwiazd show-biznesu, pracujących w największych magazynach modowych i kulinarnych. Akademia zawsze jest pełna gości, co świadczy o dobrym smaku podawanych potraw i wyśmienitej atmosferze. U nas poczujesz się jak gwiazda!

Przyjdź i zapoznaj się z naszym niezwykłym menu, w którym znajdziesz tradycyjną polską kuchnię, ciekawe i niespotykane połączenie smaków oraz potrawy ze składnikami sezonowymi. Niejednokrotnie nasz kucharz był chwalony przez gości za wspaniałe pomysły, które znalazły się w karcie dań.

Niezwykła atmosfera i doborowy smak – nie znajdziesz tego nigdzie indziej!

Restauracja Akademia to najlepsza restauracja w Warszawie.

 

Zapraszamy do Restauracji Akademia!