Przedświąteczne spotkania w Akademii

 

Spotkania firmowe

w Akademii

Planujesz firmową Wigilię?
Przedświąteczne spotkanie z przyjaciółmi czy rodziną?
A może poszukujesz świątecznych smaków, które doskonale odnajdą się na Twoim świątecznym stole?

To wszystko znajdziesz w Restauracji Akademia.
Zapraszamy!

Święta Bożego Narodzenia to czas radości i spotkań nie tylko w gronie rodziny i bliskich, ale to również czas spotkań biznesowych.
To idealna chwila na podsumowanie i podziękowanie za mijający rok, podziękowanie za owocną współpracę.

Mając to wszystko na uwadze wychodzimy Państwu na przeciw z propozycją świątecznego, firmowego spotkania w naszej restauracji.

FIRMOWA WIGILIA

Wyjątkowe miejsca na Wigilię firmową? Restauracja Akademia jest wręcz stworzona do spędzenia miłych,
również przedświątecznych chwil w gronie współpracowników. Wspaniale udekorowana, oddająca świątecznego ducha i przywołująca najlepsze wspomnienia. Miejsce idealne na firmowe spotkanie, które na długo pozostanie w pamięci.

Pomożemy w stworzeniu świątecznej atmosfery, zajmiemy się pełną obsługą, a przede wszystkim dostosujemy ofertę do Państwa indywidualnych preferencji.

Jesteśmy w stanie przygotować spotkanie dla 80 osób przy stołach lub 150 jeśli zdecydują się Państwo na tzw. „standing party”.

PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE W GRONIE PRZYJACIÓŁ I BLISKICH

Przedświąteczne spotkanie w gronie najbliższych? Bardzo dobry pomysł! W Akademii poczujecie się jak w domu. Zadbamy o każdy szczegół, aby Państwa wieczór był nie tylko pyszny i świąteczny, ale i niezapomniany.

VOUCHER

To doskonały, najbardziej smakowity pomysł na świąteczny prezent. Mogą go Państwo podarować swoim pracownikom, klientom, ale i najbliższym. Dysponujemy Voucherami różnej wartości, już od 100 zł.

W sprawie organizacji przedświątecznego spotkania i poznania szczegółów prosimy o kontakt pod adresem: event@restauracjaakademia.pl